Vítajte na web-stránke FERPLAST NESVADY-IMEĽ !!!

 

 

 

Najbližší program  :

Legközelebbi műsor / :

 

 

14.10.2017 sobota – szombat

14,30 1.liga ženy/nők

TOPOĽČANY : FERPLAST

Odchod.indulás:

Jednota Kolárovo – 11,00

KD Imeľ – 11,15  SH Nesvady-11,30

OMW N. Zámky -11,45

                                      

 

15.10.2017- nedeľa/vasárnap

14,00 Močenok : Ferplast / mlžy

15,00 Močenok : Ferplast / stžy

Odchod.indulás:12,15 hod./óra

                                      

 

21.10.2017 sobota / szombat

10,00 – 18,00 1.RL dorkyTopoľčany

Nesvady-Imeľ, Bánovce –STDY,

Bánovce –MLDY, Kolárovo,

Topoľníky, Topoľčany,

11,40 Topoľníky : Ferplast

12,30 Bánovce STDY : Kolárovo

15,00 Kolárovo : Ferplast

 

Odchod: Kolárovo – 8,30, KD Imeľ – 8,45

SH Nesvady – 9,00

                                      

 

22.10.2017 nedeľa – vasárnap

18,30 1.liga ženy/nők

FERPLAST : ŠURANY

                                      

 

21.10.2017 sobota – szombat

Prípravka – kicsik / Kolárovo

11,30 Ferplast: Kolárovo

13,10 Zlatná: Ferplast

Odchod-indulás:  10,30

                                      

 

7.10.2017 sobota – szombat

17,00 1.liga ženy/nők

FERPLAST : INTER BRATISLAVA

26-26/10-11/

Rozhodcovia:     

Novák Z.

-        Zubo R.

 

Hodnotenie:             

 10

-

10

/1-12/             

4 a menej-potrebné podať protest

 

Ferplast

 

 

Inter

7m

3/3

 

2/1

Tresty:

 

 

 

Napomenutia:

2

 

2

2 min

2

 

 

5

ČK

0

 

0

 

Inter

Br.:Múdra, Kollárová

Kubinová 6,Čurilová, Hlásniková 1,Šebestová ,

Lomjanská 1,Pončáková 6/1, Tomašechová 8,

Staršichová 3, Marčeková 1

Tréner- ZVD:Moconecová Katarína

 

FERPLAST NESVADY – IMEĽ

Brankárky: Harisová Lucia, Rajkóová Annamária

Csontos Lilla,  Rudy Brigi 3, Kládek Bea  

Zacharová Karin 11/3, Ryšavá Vanesa ,

Gálová Sabina 3, Miškovičová Klaudia 4,

Molnárová Barbora,Kálmánová Katarína,

Kiššová Lucia 1, Ožvaldová Lucia 4, Harisová Sandra,

 

Tréner: Ing.Šebenová Lucia –Ing. Juraj Miškovič

 

                                      

7.10.2017 sobota – szombat

Prípravka – kicsik / Nesvady

9,00   Ferplast: Šurany

23-21/13-12/

Molnárová L. 5, Kóšová  4, Gogolová  5, Nagyová  9

14,00 Ferplast: Štúrovo

34-15/18-7/

Molnárová L. 6, Kóšová  6, Gogolová  8, Nagyová 13

Asztalosová 1

 

9,00

Šurany

Nesvady-Imeľ 21-23/12-13/

9,50

Kolárovo

N.Zámky        16-10/14-5/

10,40

Svodín

Šurany             7-31/4-12/

11,30

N.Zámky

Zlatná              2-32 / 2-11/

12,20

Štúrovo

Kolárovo        10-14/ 6-8/

13,10

Zlatná

Svodín           36-2/15-2/

14,00

Nesvady

Štúrovo          34-15/18-7/

 

                                      

 

8.10.2017 nedeľa – vasárnap

9,00 – 15,00 1.RL dorkyBánovce n/B

Nesvady-Imeľ, Bánovce –STDY,

Bánovce –MLDY, Kolárovo,

Topoľníky, Topoľčany, Trnava-Modranka

11,00 Bánovce-STDY: FERPLAST

22-22/13-9/

Rajkóová R, Ryšavá V 6, Rudy B 3, Kládek B 3

Kóšová N 7, Šejliová V, Pethes B 1, Lángyi V 2,

Csontos E.

13,00 Kolárovo : Bánovce mldy

14,00 Ferplast : Topoľníky

22-15/10-8/

Rajkóová R, Ryšavá V 5, Rudy B 5, Kládek B 1

Kóšová N 8, Šejliová V, Pethes B , Lángyi V 3,

Csontos E.

 

                                      

4.10.2017- streda/szerda

16,30 Ferplast : Nitra / mlžy

26-5/14-1/

Gogolová Zara 3, Molnárová Lea 4, Kóšová Viki 5,, Asztalos Anna 1,

Nagyová Linda 6, Molnár Niki 6

17,30 Ferpast : Nitra/ stžy

11-29/3-13/

Gogolová Zara 2, Šejliová Vivien 2, Rakjkóová Rebeka 1

Nagyová Linda 1, Molnár Niki 5

                                      

1.10.2017 nedeľa-vasárnap

10,00 Štúrovo : Ferplast / mlžy

13-11/11-5/

11,00 Štúrovo:  Ferpast / stžy

                                      

 

24.09.2017 nedeľa –vasárnap

17,00 1.liga ženy/nők

HLOHOVEC : FERPLAST

39-20/18-6/

 

Rozhodcovia:     

Majstríková

-        Jánošíková

 

Hodnotenie:             

 9

-

9

/1-12/             

4 a menej-potrebné podať protest

 

Ferplast

 

 

Hlohovec

7m

4/3

 

7/7

Tresty:

 

 

 

Napomenutia:

3

 

2

2 min

2

 

 

0

ČK

0

 

0

 

5-0, 5-1/6min/,6-1,6-2/9min/,15-2,15-3/24min/

15-4,16-5,18-5,18-6

22-8/35min/,24-10/40min/,28-13/45min/

31-15/50min/,36-18/55min/,39-20

 

Hlohovec

Br.:Csáková, Krajčovičová,Dávidková

Slamková, Skaličanová 2, janková, Pavlíková,

Sedláčková 3, kašníková 4, Koníková 16/7,

Španihelová 6, Luščoková 1,Kisová 7

 

Tréner : Davidek Ivan  ZVD:Šereš Jaroslav

 

FERPLAST NESVADY – IMEĽ

Brankárky: Harisová Lucia, Rajkóová Annamária

Csontos Lilla 3/3, Rudy Brigi 1, Kládek Bea  

Zacharová Karin 6, Ryšavá Vanesa 2,

Miškovičová Klaudia 3,

Kálmánová Katarína,Kiššová Lucia 2,

Ožvaldová Lucia 2, Harisová Sandra,

 

Tréner: Ing.Šebenová Lucia

Ved.družstva : Mgr. Ervin Zachar

 

                                     

 

23.9.2017 sobota –szombat

9,00 – 15,00 1.RL dorky v Nesvadoch

Nesvady-Imeľ, Bánovce –STDY,

Bánovce –MLDY, Kolárovo,

Topoľníky, Topoľčany, Trnava-Modranka

 

9,00 Ferplast  : Bánovce-MLDY

22-21/9-12/

Rudy B 2,Kládek B 1, Kóšová N  6/1, Zacharová K 4,

Lángyi V 1, Csontos L 7/4

15,00 Ferplast : Topoľčany

24-19/13-8/

Rudy B 2, Kládek B 2, Kóšová N 3, Zacharová K 9/1,

Pethes B 1, Lánygi V 2/1, Csontos L 5

 

Kolárovo : Trnava-Modranka 15-10/8-7/

Topoľníky : Topoľčany 15-29/7-13/

Bánovce MLDY : Trnava –Modranka 29-10/14-7/

Kolárovo : Topoľníky 20-16/11-8/

 

2.turnaj: 8.október 2017 –nedeľa /vasárnap

Bánovce n/B

 

                                      

 

23.9.2017 sobota – szombat

Prípravka – kicsik / Štúrovo

9,50 Ferplast: Svodín

20-6/14-0/

Aszatalos 3, Kóšová 6, Feketeová 1, Nagyová 5, Gogolová 5

13,10 N. Zámky : Ferplast

4-22/3-11/

Asztalos 1, Kóšová 4, Nagyová 9, Gogolová 7

                                      

 

24.9. 2017/nedeľa-vasárnap

09,00 Ferplast : Šurany / mlžy

13-8/7-5/

Gogoová Zara 2, Nagyová Linda 4, Kóšová Viki 1

Dobosiová Nikol 3, Molnár Niki 2,Gajdáčová Rebeka 1

10,00 Ferplast : Šurany / stžy

14-27/6-13/

Csontos E 1, Lángyi K 2, Nagy L. 2, Rajkó R 3,

Molnár N 1, Dobosi N 5

                                      

 

1.majstrovský zápas žien

1. bajnoki mérkőzés – nők

 

16.09.2017 sobota –szombat

16,30 1-liga ženy/nők

FERPLAST : MOČENOK

23 - 18 / 12 – 8 /

 

Rozhodcovia:     

Novák Zoltán

-        Zubo Roman

 

Hodnotenie:             

 11

-

11

/1-12/             

4 a menej-potrebné podať protest

 

Ferplast

 

 

Močenok

7m

6/5

 

3/3

Tresty:

 

 

 

Napomenutia:

3

 

3

2 min

5

 

 

5

ČK

0

 

1

 

1-0,1-1,4-1/10min/,4-2,7-2/15min/,7-4,9-4/22min/,

9-5,9-6/25min/,10-6,10-7,11-7,11-8,12-8/30min/

13-8,13-9,15-9/36min/,18-10/43min/,20-14/50min/,

23-15/55min/, 23-18

 

Močenok:

Br.:Lovászová , Karlubíková

Bocánová,Sklenárová, Czuczorová, Chudáčiková

Lenčéšová S. 3/3, Rábeková 2, Lenčéšová L 4,

Lencsésová V 1, Šoková 1, Kolečáiniová 7

Bolfová P.

 

Tréner : Kelemen Štefan  ZVD:Bolfová Jana

 

FERPLAST NESVADY – IMEĽ

Brankárky: Harisová Lucia, Rajkóová Annamária

Csontos Lilla 3/2, Rudy Brigi 2, Kládek Bea 1 

KóšováNikolett 5, Zacharová Karin 6/3,

Miškovičová Klaudia 2, Molnárová Barbora,

Kálmánová Katarína,Kiššová Lucia ,

Ožvaldová Lucia 2, Harisová Sandra 2,

 

Tréneri: Ing.Šebenová Lucia - Ing.Juraj Miškovič

 

 

                                      

17.9.2017

15,30 Sereď : Ferplast / mlžy 17-10/13-3

16,30 Sereď : Nesvady / stžy 25-3/11-1/

Odchod-indulás: SH Nesvady – 13,30 hod.

                                      

 

FERPLAST NESVADSKÉ DNI – 2017

Turnaj - torna

9.september 2017

FERPLAST NESVADSKÉ DNI - 2017

FERPLAST NASZVADI NAPOK - 2017

9.september 2017

Nesvady - Naszvad

hádzaná - kézilabda-ženy - nők

2x 20 min. + 5 min. prestávky / szünet

A

B

1.

FERPLAST NESVADY-IMEĽ

1.

DOROG SE

2.

KINIZSI-B Budapest

2.

KINIZSI -A Budapest

3.

LEHNICE

3.

TATABÁNYA

 

čas

domáci

 

hostia

 

óra

hazai

 

vendég

1

09,00

FERPLAST

:

LEHNICE  18-21/9-13/

2

09,50

TATABÁNYA

:

KINIZSI– A 22-17/11-10/

3

10,40

LEHNICE

:

KINIZSI– B 15-19/7-9/

4

11,20

DOROG

:

TATABÁNYA 19-18/8-9/

5

12,30

FERPLAST

:

KINIZSI – B 12-10/5-5/

6

13,10

DOROG

:

KINIZSI - A 18-18/9-9/

5 - 6.miesto / hely

7

14,00

A/3 FERPLAST

:

B/3 Kinizsi-A 23-14/10-4/

3 - 4.miesto / hely

8

14,50

A/2 Lehnice

:

B/2 Tatabánya 13-25/2-13/

1 - 2.miesto / hely

9

15,40

A/1 Kinizsi -B

:

B/1 Dorog 15-207-9/

16,30

Vyhlásenie výsledkov - eredményhirdetés

Najlepšia strelkyňa - legjobb góldobó: Balmbér Eszter – 22g. / Tatabánya

Najlepšia brankárka - legjobb kapus: Macsalyová Iveta / Lehnice

Najosoznejšia domáca hráčka - leghasznosabb hazai játékos

Najlepšia domáca strelkyňa-legjobb hazai góldobó : Gál Szabina

                                      

 

OTROKOVOCE – turnaj/ torna

1-2-3.september 2017

 

OTROKOVICE CUP – 2017

1.september 2017 – piatok / péntek

17:00 Otrokovice – Kunovice 21-23

18:00 Velké Meziříčí : Hlohovec 15-15

19:00 Inter Blava : FERPLAST Nesvady-Imeľ 22-15

20:00 Olomouc – Kunovice 23-23

2.september 2017 – sobota

09:00 Hlohovec – Inter 15-18

10:00 Kunovice – FERPLAST 16-19

11:00 Otrokovice – Velké Meziříčí 22-23

12:00 Inter – Olomouc 20-16

13:00 KunoviceV.Meziričí 15-19

14:00 Otrokovice- Olomouc 17-26

15:00 FERPLAST – Hlohovec 14-19

16:00 Velké MeziříčíInter 10-24

17:00 Olomouc : FERPLAST 20-16

18:00 Otrokovice : Hlohovec 13-21

19:00 v.Meziríčí : Olomouc 19-18

 

3.september 2017 – nedeľa

09:00 Ferplast - Velké Meziříčí 11-13

10:00 Inter : Otrokovice 22-14

11:00 Hlohovec : Olomouc 26-13

12:00 Kunovice : Inter 15-23

13:00 Otrokovice : Ferplast 11-16

14:00 Hlohovec : Kunovice 13-18

 

1.Inter 10b. 2.V.Meziríčí 9b, 3.Hlohovec 7b.,

4.Olomouc 5b., 5.Kunovice 5b., 6.FERPLAST 4b.

7. Otrokovice 0b.

                                      

 

Kolárovo Cup – Gúta kupa 2017

10 – 11 – 12 - 13. August

Dorky+ženy /Ifi+ nők

žiacky - diáklányok

/ štvrtok-piatok-sobota-nedeľa/

/szerda- csütörtök-péntek-szombat/

ženy/nők

Prípravka - kicsik

 

Staršie žiacky-idősebb diáklányok

 

 

Od 2002-tôl 

2007-2008-2009-2010

 

 2003-2004-205-2006

 

 

 

 

skupina"B"

 

sk."A"

Skupina"A

 

sk."B"

 

Nesvady-Imeľ

Nesvady-Imeľ

Kolárovo-A

Nesvady-Imeľ

Tatabánya

 

Topoľníky 

Tatabánya

Šaľa

Štúrovo

Sereď

 

Mezôberény

Sereď

Štúrovo

Kolárovo

Zlatná

 

Szolnok

Kolárovo-B

Zlatná

Modra

Kolárovo-chlapci

Kolárovo

 

 

 

 

 

Tatabánya

 

 

 

 

 

 

 

Zápasy/mérkőzések:

10.8.2017 - štvrtok/csütörtök

14,00

prípravka

Kolárovo-B

:

FERPLAST

Ihrisko T.Gôgha

15,30

ženy

FERPLAST

:

Szolnok

športová hala

17,00

st.žiačky

FERPLAST

:

Štúrovo

Ihrisko T.Gôgha

11.8.2017 - piatok/péntek

      

10,00

ženy

Mezôberény

FERPLAST

športová hala

10,45

st.žiačky

Kolárovo

:

FERPLAST

Ihrisko T.Gôgha

11,15

prípravka

FERPLAST

:

Sereď

ihrisko CVČ

16,15

Prípravka

FERPLAST

:

Tatabánya

Ihrisko T.Gôgha

17,00

st.žiačky

FERPLAST

:

Modra

ihrisko CVČ

18,30

ženy

Kolárovo

:

FERPLAST

športová hala

12.8.2017 - sobota/szombat

10,00

ženy

FERPLAST

:

Tatabánya

športová hala

20,00

ženy

FERPLAST

Topoľníky

športová hala

predpoludním a poobede - délelőtt és délután

st.žiačky,prípravka - zápas podľa umiestnenia

nők,fiat.diáklányok, kicsik  - mérkőzés az elért helyezés szerint

 

13.8.2017-nedeľa/vasárnap/predpoludníe - délelôtt

Odchod autobusu: KD Imeľ 7,30  SH Nesvady – 7,45

Ženy, st.žiačky, prípravka – zápas podľa umiestnenia

Nôk, id.diáklányok, kicsikaz elért helyezés szerin

 

                                      

 

Júl – július 2017

 

Prázdniny – szabadság

                                      

 

1.tréning – 1.edzés

 

31.júl – 2017 – pondelok/hétfő

  9,30 – dorky, ženyifi , nők

18,30 – dorky, ženy – ifi, nők

17,00 – žiačky, diáklányok

                                      

 

Program pre dorky , ženy

Ifi és női csapat műsora

 

August – augusztus 2017

Dorky, ženy – ifi, nők

9,30-11,00  18,30 – 20,00

1.8- utorok/kedd

2.8- streda/szerda

3.8- štvrtok/

4.8- piatok

 

6.8- nedeľa/vasárnapSiófok

7.8.pondelok 18,30-20,00

8.8- utorok 18,30-20,00

9.8.- streda 18,30-20,00

                                      

 

 

Tréningy-edzések  :

Žiačky – diáklányok:    17,00-18,30

Dorky+ ženy / ifi+ nők: 18,30 – 20,00

15.8-utorok/kedd

16.8-streda/szerda

18.8-piatok/péntek

22.8-utorok/kedd

23.8-streda/szerda

25.8-piatok/péntek

29.8-utorok/kedd

30.8-streda/szerda

                                      

 

Doškolovací seminár trénerov lic. A,B,C,D

26.august 2017 – sobota

9,30-13,00 hod

Športová hala Nesvady

 

Edzői továbbképzés A-B-C-D licens

2017.auguszus 26.- szombat

9,30 – 13,00 óra

Naszvad - Sportcsarnok

 

                                      

 

OTROKOVOCE – turnaj/ torna

1-2-3.september 2017

                                      

 

FERPLAST NESVADSKÉ DNI – 2017

Turnaj - torna

9.september 2017

 

                                      

        Majstrovské zápasy - Bajnoki mérkőzések

                          jeseň / ősz  2017/2018

Dátum

ženy-nők

Kolárovo-muži

31.7-pondelok

prvý tréning

 

6.8.-nedeľa

Siófok

 

10-18.8.

Turnaj Kolárovo

 

1-3.9.

Turnaj Otrokovice

 

sobota

Turnaj

 

9.9.

Nesvady

 

16-17.9.

N-Močenok

ŠKP - K

23-24.9

Hlohovec-N

K-Martin

30.9-1.10.

voľno

Cífer-K

7-8.10.

N-Inter

K-Piešťany

14-15.10.

Topoľčany-N

Pezinok-K

21-22.10.

N-Šurany

K-Vajnory

28-29.10.

Stupava-N

voľno

4-5.11.

N- ŠKP Bratislava

Stupava-K

11-12.11.

D.Streda-N

K-ŠKP

18-19.11.

N-Partizánske

Martin-K

25-26.11.

voľno

K-Cífer

2-3.12.

voľno

Piešťany-K

9-10.12.

N-Zlatná

K-Pezinok

16-17.12.

Košice-N

 

23-14.12.

Vianoce

 

30-31.12..

Nový rok

 

 

                                      

 

10.jún.2017 – sobota / szombat

Turnaj – torna – Nesvady / Naszvad

 

FERPLAST MINI / U-10 /

1.    Nesvady-II. 3 0 0 73-14  6

2.    Nesvady-I.  2 0 1 49-25  4

3.    Štúrovo      1 0 2 44-42  2

4.    Svodín        0 0 3  6-91   0

 

FERPLAT SUPERMINI / U-8 /

1.    Imeľ-II.          3 0 0  15-  4  6

2.    Imeľ-I.           2 0 1  18-11 4

3.    Nesvady I.   1 0 2    7 - 9  2

4.    Nesvady II.  0 0 3    2-18  0

 

 

čas

Kat.

domáci

 

hostia

výsledok

 

óra

 

hazai

 

vendég

eredmény

1

9,00

S

Nesvady-1

:

Nesvady-2

2-1

2

9,20

S

Imeľ-1

:

Imeľ-2

3-6

3

9,40

M

Nesvady-1   

:

Nesvady-2

6-12

4

10,10

M

Svodín

:

Štúrovo

2-27

5

10,40

S

Nesvady-1

:

Imeľ-2

1-3

6

11,00

S

Nesvady-2

:

Imeľ-1

1-10

7

11,20

M

Nesvady-1

:

Svodín

26-4

8

11,50

M

Nesvady-2

:

Štúrovo

23-8

9

12,20

S

Nesvady-2

:

Imeľ-2

0-6

10

12,40

S

Nesvady-1

:

Imeľ-1

4-5

11

13,00

M

Nesvady-2

:

Svodín

38-0

12

13,00

M

Nesvady-1

:

Štúrovo

17-9

 

Imeľ U-8

Kovačicová Martinka, Szabóóvá Natália, Szelesová Štefánia,

Miškovičová Zuzana, Kolínková Liana

 

Kesanová Linda, Dobosiová Romina,Dibźová Monika,

Feketeová Barbara, Gyűrösi Rózsa, Mi3kovi4ov8 Dominika

Nesvady U-8

 

Szabó Dóra, Cifra Lia, Labanc Lili, Kolodzai Nati, Dudák Julcsi,

Lakatos Rebi, Asztalos Niki,

 

Nesvady U-10

 

Molnárová Lea, Gogolová Zara, Hangyová Katrin, Bartová Vivi, Molnárová Edina

Nagyová Linda, Bárteková Táňa, Kóšová Viki, Litauská Lili, Kostolániová Alexa

 

Organizačný štáb / Tréneri, rozhodcovia, zapisovateľ,časomiera,organizátori

Molnár Bori, Miškovičová Klaudia, Ryšavá Vanesa, Zacharová Karin,

Kládek Bea, Kóšová Nikol, Kovačicová Dóra, Zachar Ervin, Csanádi Baltazár

Kóša Miro, Miškovič Juraj

                                      

 

21.máj – nedeľa/ vasárnap

Dunajská Streda – záverečný turnaj prípravka / kicsik

Odchod-indulás: 8,00 hod.

 

9,00

D.Streda-A

Zlatná                     29-8/14-2/

9,50

Nesvady-imeľ

Šaľa-B                      8-7/2-2/

10,40

Sereď

D.Streda-C             28-7/12-2/

11,30

D.Streda-B

Nesvady-Imeľ         8-18/2-7/

12,20

Zlatná

Sereď                    10-26/3-12/

13,10

Šaľa-B

D.Streda-B            16-13/8-4/

14,00

D.Streda-C

D.Streda-A            12-22/4-12/

 

Konečný stav – végeredmény 2016 / 2017

Kategória : prípravka / skupina o 1 – 7.miesto

1.MŠK Dunajská Streda „A“ 12        11        0          1          232:130          22

2.HK Slávia Sereď                            12        11        0          1          227:151          22

3.ŠŠK CVČ FERPLAST                  12        7          1          4          162:150          15

4.MŠK Dunajská Streda C                12        6          0          6          145:174          12

5.HK Duslo Šaľa „B“            12        4          1          7          132:133            9

6.MŠK Dunajská Streda „B“             12        0          2          10        141:209            2

7.Handball Zlatná n/O                       12        0          2          10        127:210            2

 

Kategória : prípravka / skupina o 8 – 14.miesto

8.HK Junior Močenok                       12        10        0          2          151:  97          20

9.HŠK 74 Kolárovo                           12        9          0          3          188:131          18

10HKM Šurany                                 12        8          0          4          143:114          16

11HK Slovan Duslo Šaľa „A“           12        7          0          5          162:157          14

12UDHK Nitra                                  12        5          0          7          157:179          10

13MSO Štúrovo                                 12        3          0          9          134:196            6

14HK Družstevník Lehnice               12        0          0          12          87:148            0

 

                                      

 

21.máj – nedeľa/ vasárnap- dorky - ifi

Šurany – finále záverečný turnaj

Nagysurány - döntő

 

10,00 Hlohovec  : Ferplast

21-27/7-13/

Ryšavá Vanesa 1, Miškovičová Klaudia 3, Rudyová Brigitta 5,

Šestáková Margaréta 2, Kóšová Nikol 5, Zacharová Karin 6,

Csontos Lilla 5, 7 m hody: 2:1

 

12,00 Zlatná  : Ferplast

15-14/12-6/

Miškovičová Klaudia 2, Rudyová Brigitta 3, Kládek Bea 1,

Kóšová Nikol 2, Zacharová Karin 3,

Csontos Lilla 3, 7 m hody : 7/2

 

Zlatná : Hlohovec 26-22/9-9/

 

Konečný výsledok 1.RL – ročn. 2016-2017 – dorastenky

Végeredmény 1.RL – ifi 2016/2017

 

1.     Handball Zlatná n/O

2.     ŠŠK CVČ FERPLAST Nesvady-Imeľ

3.     HK Sporta Hlohovec

4.     HKM Šurany

5.     JSG Bánovce n/B

6.     MŠK Dunajská Streda

7.     ŠKP Topoľčany

8.     TJ Topoľníky

9.     Trnava - Modranka

10.  Intre Bratislava.nedokončila súťaž